Szanowni Goście

Oddajemy do Waszej dyspozycji w pełni wyposażony domek. Dokładamy wszelkich starań, by Wasz pobyt u nas był udany, dlatego prosimy przestrzegać poniższego regulaminu: 
   Prosimy o niepalenie w domku papierosów, cygar, fajek itp. – dym wsiąka w sofę, fotele, firanki i nie jest przyjemnie przebywać w zadymionym pomieszczeniu.
   Obuwie pozostawiamy w holu, a w domku chodzimy w pantoflach. 
   Posiłki spożywamy na dole – w kuchni i pokoju, ale nie w sypialniach; z czajnika i innych urządzeń elektrycznych korzystamy tylko w kuchni. 
   Goście zobowiązani są użytkować pomieszczenia zgodnie z ich przeznaczeniem i zachować porządek.
   Bardzo prosimy uważać przy paleniu w kominku, nie przenosić płonących polan i rozsądnie dokładać drewna do kominka.
   Wszystkie śmieci, a szczególnie zużyte środki higieny osobistej wyrzucamy do koszy na śmieci, do ubikacji wrzucamy tylko papier toaletowy.
   Czworonożnych przyjaciół nie przywozimy do domku – przede wszystkim ze względu na innych gości, rodziny z dziećmi i osoby uczulone na sierść.
   Doba pobytowa trwa od 16.00 do 10.00 następnego dnia, umożliwi to nam przygotowanie domku dla następnych gości. Jeśli domek jest wolny, goście mogą korzystać z niego we wcześniejszych godzinach bez dodatkowej opłaty.
   Formalności związane z meldunkiem i uregulowaniem opłaty za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu. Po zakwaterowaniu goście zobowiązani są do przedstawienia dowodu tożsamości celem zameldowania.
   W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu zadatek nie podlega zwrotowi, za skrócenie pobytu opłata również nie podlega zwrotowi.
   Prosimy przestrzegać ogólnie przyjętych zasad BHP i PPOŻ. 
   Wykupiony pobyt w domku nie stanowi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków przebywających w nim osób oraz kradzieży i zniszczenia mienia należącego do gości.
   Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za utratę lub zniszczenie mienia własnego wczasowiczów.
   Posiadamy parking niestrzeżony,, w związku z czym gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo pozostawionych samochodów oraz mienia znajdującego się w autach, jak również za szkody wyrządzone przez osoby trzecie.
   Domki Pod Jawornikiem znajdują się na terenie prywatnym. Gospodarze nie wyrażają zgody na odwiedziny, a tym bardziej nocleg osób nie zameldowanych oraz na korzystanie przez obce osoby z miejsc parkingowych. Samochody osób nie mieszkających w Domkach zostaną odholowane na parking policyjny w Lesku.
   Palenie ogniska i grillowanie odbywa się w wyznaczonym do tego miejscu – nie na tarasie.
   Wszelkie usterki wynikłe w trakcie wynajmowania domku prosimy niezwłocznie zgłaszać gospodarzom.
   Domki pod Jawornikiem są obiektami noclegowymi turystycznymi krótkotrwałego zakwaterowania. Nie są miejscem umożliwiającym wykorzystywanie artystycznych wykonań i nie posiadają nośników służących do ich wykorzystywania. Jednak istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu RTV w celu odtworzenia przez wynajmujących Domki własnych nagrań, zdjęć, itp., oraz sprawdzenia prognozy pogody na czas pobytu.
   Zostawmy domek w takim stanie, w jakim go zastaliśmy –goście ponoszą odpowiedzialność materialną za zniszczenia i uszkodzenia powstałe z ich winy.
   Właściciel domku może wymówić pobyt osobom, które rażąco naruszyły regulamin pobytu, wyrządziły szkodę w mieniu gospodarzy, gości lub innych osób przebywających w naszym obiekcie
   Gospodarze ze swej strony zapewniają:
- zachowanie tajemnicy informacji o gościu,
- miłą i uprzejmą obsługę,
- wykonanie niezbędnych napraw urządzeń podczas nieobecności gościa, a w przypadku jego obecności tylko za jego zgodą,
- w miarę możliwości złagodzenie niedogodności, gdy występujące usterki nie będą mogły być usunięte na czas.
   W wypadkach losowych (pęknięcie rury, zalanie, spięcie elektryczne itp.) właściciel ma prawo wejść do domku bez zgody gości celem usunięcia awarii lub gdy jest to niemożliwe, aby zminimalizować szkody i zabezpieczyć mienie gości.
   Za zgubienie klucza pobierana jest opłata 30 zł.
   W razie potrzeby lub pytań, pod nieobecność gospodarzy prosimy dzwonić pod numer telefonu 663 151 424.
 
Życzymy Państwu miłego pobytu i niezapomnianych wrażeń – a w razie potrzeby służymy radą i pomocą!
Irena Grzyb
 38-608 Wertlina 100
663 151 424
 
Copyright ©2016 Pod Jawornikiem