bieszczady,domek letniskowy, domek w bieszczadach, wetlina, połoniny, domki w bieszczadach, bieszczady - domki, noclegi agroturystyka,bieszczady noclegi, bieszczady domek,bieszczady agrotyrtstyka,bieszczady,bieszczadach,bieszczadzki,bieszczadzkie,bieszczad,noclegi,agroturystyka,nocleg w bieszczadach,nocleg bieszczady,noclegi w bieszczadach, noclegi bieszczady,bieszczady agroturystyka noclegi,bieszczadach agroturystyka,turystyka,atrakcyjne,tani,tanie,tanio,turustyka bieszczadach,nocleg,kwatery,wolne kwatery,pokoje,bieszczady wolne pokoje,konie,bieszczady stadniny,oferta,oferty,bieszczady zdjęcia,wypoczynkowe, park,narodowy,bdpn,weekend w bieszczadach,karpaty,mapa,mapy,bieszczad,mapy bieszczadów,domki,wolne,pokoje,campingi,camping,bieszczady gospodarstwa agroturystyczne,wycieczki w bieszczady,bieszczadzki serwis,google,meteo,pogoda w bieszczadach, Domki » "Pod Jawornikiem"
 
WITAMY

Wszystkich zmęczonych miejskim zgiełkiem, zapraszamy do Wetliny - miejsca w samym sercu Bieszczadów!

Domki całoroczne Pod Jawornikiem to wymarzone miejsce na wypoczynek. Oferujemy Państwu malowniczo położone i komfortowo wyposażone domki  o wysokim standardzie dla 6-7 osób. Domki położone na wzniesieniu w sąsiedztwie lasu, w odległości ok.200 m od drogi głównej, z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Z okien i tarasu można podziwiać panoramę gór - Smerek, Połoninę Wetlińską i Połoninę Caryńską.

Zaciszne, spokojne miejsce, wspaniałe widoki, duży teren zielony wokół posesji, parking  - to główne atuty naszych domków.

Mogą Państwo odpocząć na łonie natury, zaś sąsiedztwo licznych szlaków górskich ucieszy amatorów turystyki. W zimie mogą Państwo korzystać ze szlaków dla narciarzy biegowych lub z wyciągu narciarskiego w oddalonej o 5 km Kalnicy.

Irena Grzyb
 38-608 Wertlina 100
663 151 424
 
Copyright ©2016 Pod Jawornikiem